Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Info poranne 30.11.2018 (godz. 8.00) - Opole Lubelskie - testy

 
Info poranne Opolska TV (godz. 8.00) - test bez komentarza Mamy w planach zbudować serwis poranny dla regionu Opola Lubelskiego. Będziemy podawać informacje dotyczące pogody, cen paliw na stacjach, nietypowe święta, repertuar kin, ważniejsze propozycje wydarzeń na dany dzień itp. Lokalne informacje, które każdego poranka mogą się przydać mieszkańcom powiatu. Pracujemy już nad formą prezentacji. W tym momencie materiał bez komentarza lektora, który niewątpliwie pojawi się już w najbliższym czasie. Zachęcamy do współpracy, podpowiedzi i opinii. Wspieraj Opolska TV - zrzutka.pl/xu5z87 Subskrybuj kanał na YouTube: youtube.com/channel/UCWuW9J6tU60KVHA2LZBtfCQ/?sub_confirmation=1

 


Opolska TV
 
Data pliku video: 2018-11-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola