Belka
Wtorek, 28 Maja 2024   imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Pranie tapicerek

Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym praniem tapicerek samochodowych, wykładzin, dywanów, wypoczynków oraz foteli. Czyścimy wszystkie powierzchnie tekstylne i skórzane z takich zabrudzeń, jak:po olejach, flamastrach, długopisach, wosku, krwi, zabrudzenia wynikające z wieloletniego użytkowania itp. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie czyszcząco-piorącym LAVOR i GHIBLI. Korzystamy tylko ze sprawdzonych środków piorących.

Kontakt

ADRES:
Stacja Paliw PARKOWA
 
ul. Parkowa 6a
24-300 Opole Lubelskie
 

GODZINY OTWARCIA: 
czynne całodobowo (24h/7) 

DYWANY I WYKŁADZINY PRZYJMUJĄ PRACOWNICY STACJI 

KONTAKT TELEFONICZNY: 
tel. kom.: 
0 602 225 411 - Hubert Brzeziński
tel.: 81 827 25 55 - STACJA PALIW 

e-mail.: 
[email protected]

 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opolski lubelskie

Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola