Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UIIIW zaprasza na inauguracje roku akademickiego

Data publikacji: 2017-10-09, Data modyfikacji: 2017-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
09-10-2017 / poniedziałek 11 października br. godz. 14.30 - sala kinowa OCK Opolski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza studentów, wykładowców i sympatyków na INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018, która odbędzie się w dniu 11.10.2017 r. w sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury w Opolu Lubelskim ul. Lubelska 30 o godzinie 14.30 Program uroczystości: 1. Hymn państwowy2. Wystąpienie Kierownika UTW pani Haliny Złotuchy3. Wystąpienie Burmistrza Opola Lubelskiego pana Dariusza Wróbla4. Wystąpienie Księdza Pawła Matusika5. Pieśń „Nie rzucim Chryste”6. Wręczenie indeksów nowym studentom7. „Gaudeamus igitur”8. Wykład inauguracyjny na temat „Kobieta, która wprowadziła Polskę do Europy”9. Część artystyczna – aktor Marek Andrzejewski10. Spotkanie przy herbacie i kawie połączone z prezentacją wystawy „Kobiety w historii Opola Lubelskiego” w holu kina.

Pełna treść wiadomości na: 826 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola