Belka
Poniedziałek, 6 Maja 2024   imieniny: Judyta, Jan, Jurand
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Świetlica w Niezdowie ukończona

Data publikacji: 2019-03-18, Data modyfikacji: 2019-03-19
A A AWydrukDrukuj  
 
18-03-2019 / poniedziałek     Dobiegły końca prace modernizacyjne budynku OSP i świetlicy wiejskiej w Niezdowie. Roboty wykonała firma JBM Budownictwo Sp. z o.o. sp. z siedzibą w Borysowie 72, 24-103 Żyrzyn.Burmistrz Opola Lubelskiego powołał już komisje odbiorową, która rozpocznie prace w obiekcie 21 marca br.     Zakres robót obejmował: przebudowę klatki schodowej, przebudowę dachu tj. wymianę pokrycia dachu wraz z częściową wymianą konstrukcji drewnianej dachu, wkonanie obróbek blacharskich oraz rynien i rur spustowych, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w świetlicy i OSP, roboty malarskie w części świetlicowej, wymianę instalacji wod-kan, instalacji odgromowej.    Zadanie to jest współfinansowane ze środków PO „Rybactwo i Morze” w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” na lata 2016 – 2022. Całkowity koszt zadania wyniósł 792.011,12 zł brutto, a kwota dofinansowania to 300.000,00 zł brutto.    Celem operacji jest popularyzacja wieloletniego dziedzictwa rybackiego poprzez remont pomieszczeń świetlicy wiejskiej w Niezdowie wraz z doposażeniem.

Pełna treść wiadomości na: 1352 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    opolski lubelskie

    Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

    Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

    Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola