Belka
Sobota, 20 Lipca 2019   imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaprogramuj robota - warsztaty w OCK

Data publikacji: 2018-02-09, Data modyfikacji: 2018-02-09
A A AWydrukDrukuj  
 
09-02-2018 / piątek OCK zaprasza na nowe zajęcia – warsztaty budowania i programowania robotów Lego Mindstorms oraz programowanie gier w Scratch. Nasza oferta to cykl 1,5 godzinnych warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 9-12 lat. Od 12 stycznia do połowy czerwca planujemy zrealizować 16 zajęć w łącznej liczbie 24 godzin zegarowych. W tym czasie nauczycie się: - jak skonstruować robota i jak go ożywić dzięki wiedzy z zakresu elektrotechniki i elektroniki,- jak zaprojektować oprogramowanie służące stworzeniu modułu sterującego do robota,- jak konstruować algorytmy z wykorzystaniem technik algorytmicznych,- jak korzystać z programów graficznych, jak przetwarzać obrazy, oraz poznacie: - podstawowe funkcje systemu operacyjnego i ich praktyczne realizacje,- zasady i narzędzia do projektowania graficznego interfejsu użytkownika, Pierwsze zajęciaTermin: 12 luty 2018Miejsce: Muzeum Multimedialne przy ul. Strażackiej 1Godz. 16.00 – 17.30Grupy: Zajęcia prowadzone będą w grupach 8-10 osobowych, dzięki czemu możliwe jest indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć.Opłaty: Koszt jednostki lekcyjnej wynosi ok. 21 zł. Opłata za cały semestr 680 zł. Kwota ta, na podstawie podpisanej umowy płatna będzie w trzech ratach 250/250/180. Formalności: W celu uczestniczenia dziecka w zajęciach niezbędne jest podpisanie przez rodzica umowy, regulaminu oraz uiszczenia ustalonych opłat. Zapisy: sekretariat OCK tel. 81 8272567Opolskie Centrum Kultury oraz Smart Fun Learning Institute Zapraszamy!!!

Pełna treść wiadomości na: 936 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola