Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W kasie urzędu zapłacisz kartą

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
26-11-2018 / poniedziałek Od 22 listopada  osoby dokonujące płatności w kasie Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim mogą to zrobić bezgotówkowo, za pomocą terminala płatniczego. Możliwość uregulowania należności kartą płatniczą to niewątpliwie wygodny i szybki sposób uiszczenia płatności oraz znaczne udogodnienie dla mieszkańców.   Do tej pory opłaty mieszkańcy Gminy mogli dokonywać w formie gotówkowej lub przelewem na konto, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i nowoczesnym rozwiązaniom gmina wprowadziła możliwość płacenia kartą. Do takiej formy płatności  większość z nas jest już przyzwyczajona.  Na co dzień  robiąc zakupy  bardzo często płacimy kartą  - to rozwiązanie wygodne,  płacimy wówczas szybciej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej. Wprowadzenie opcji płacenia kartą jest możliwe dzięki przystąpieniu Gminy Opole Lubelskie do programu Polska Bezgotówkowa. Przypominamy mieszkańcom  - kasa Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00.

Pełna treść wiadomości na: 1188 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola