Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UTW zaprasza na zajęcia

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
07-12-2018 / piątek Uniwersytet Trzeciego Wieku w Opolu LubelskimZaprasza na zajęcia w roku akademickim 2018/2019. Każdy, kto chce uczestniczyć w zajęciach znajdzie interesujący go kierunek z piętnastu, jakie są aktualnie prowadzone: 1. Basen2. Fitness w tańcu3. Język angielski(dla początkujących i dla zaawansowanych)4. Język francuski5. Język hiszpański6. Język niemiecki7. Kawiarenka literacka8. Kierunek artystyczny (malarstwo, rękodzieło itp.)9. Nordic walking 10. Promocja zdrowia11. Profilaktyka zdrowia12. Regionalizm13. Wycieczki turystyczno-krajoznawcze14. Zajęcia komputerowe15. Ze sztuką na Ty(wyjazdy do teatrum na koncerty, wernisaże) Zapisy - Nasz Złoty Zakątek /Opole Lubelskie/ ul. Stary Rynek 44(czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 17:00)

Pełna treść wiadomości na: 1199 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola