Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Termomodernizacja opolskich szkół - grudzien 2018

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-14
A A AWydrukDrukuj  
 
12-12-2018 / środa Na początku października ruszyły pierwsze prace przy termomodernizacji gminnych obiektów szkolnych. W pierwszej kolejności wykonawca inwestycji, firma Dach-Mur, rozpoczęła roboty budowlane w szkołach w Wandalinie i Skokowie. Docelowo proces termomodernizacji przejdzie także placówka oświatowa w Kluczkowicach oraz obie szkoły podstawowe w  Opolu Lubelskim. Na realizację projektu gmina pozyskała środki z Unii Europejskiej. Wartość całego projektu to blisko 13 mln zł.   Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego Wartość całkowita zadania: 13.172.435,61 Dofinansowanie: 8.112.897,26 Lata realizacji: 2018-2019

Pełna treść wiadomości na: 1207 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola