Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Susza - wnioski o oszacowanie strat

Data publikacji: 2018-06-25, Data modyfikacji: 2018-06-25
A A AWydrukDrukuj  
 
25-06-2018 / poniedziałek Informacja na temat możliwości składania wniosków o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych suszą. Urząd Miejski w Opolu Lubelskim uprzejmie informuje producentów rolnych, że mogą składać wnioski o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych suszą. Wzory wniosków można otrzymać w urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim lub na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: www.minrol.gov.pl/Informacje-branzowe/niekorzystne-zjawiska-atmosferyczne Wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Opolu Lubelskim na Punkcie Obsługi Klienta. Do wniosku należy dołączyć:Oświadczenie o stratach w plonach lub/i Oświadczenie o stratach inwestycyjnych Niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkować będzie nie przekazaniem wniosku do komisji Wojewody, do oszacowania strat.Wniosek należy wypełnić zgodnie z wnioskiem o płatności obszarowe, złożonym w ARIMR.Wnioski można składać do dnia 13 lipca 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 4.  W razie pytań/ wątpliwości – numer kontaktowy (81) 827 72 25 Do pobrania: ZałącznikWielkość oświadczenie o stratach inwestycyjnych181.52 KB oświadczenie o stratach w uprawach224.91 KB wniosek o oszacowanie strat w rolnictwie253.94 KB

Pełna treść wiadomości na: 1058 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola