Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Punkt Konsultacyjny przy "Jutrzence" zaprasza

Data publikacji: 2018-07-04, Data modyfikacji: 2018-07-05
A A AWydrukDrukuj  
 
04-07-2018 / środa PUNKT KONSULTACYJNY „Podaj pomocną dłoń” działający przy Stowarzyszeniu Klub Abstynenta „Jutrzenka” w Opolu Lubelskim ul. Puławska 19A ZAPRASZAw każdy wtorek w godz. od 17.00 do 19.00 wszystkie osoby:- uzależnione od alkoholu i współuzależnione, młodzież i dzieci eksperymentujące z alkoholem i innymi substancjami psycho-aktywnymi,- osoby i rodziny doznające przemocy. W punkcie konsultacyjnym pracuje wykwalifikowany psycholog Kontakt telefoniczny: 81 827-37-08, 81 827-72-22 Punkt zapewnia pełną anonimowość Punkt Konsultacyjny finansowany jest przez Gminę Opole Lubelskie z udziałem wolontariatu Stowarzyszenia Klub Abstynenta „Jutrzenka” w Opolu Lubelskim

Pełna treść wiadomości na: 1068 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola