Belka
Czwartek, 25 Kwietnia 2024   imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

"Pożyczka na rozwój turystyki" - projekt LFR

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
05-10-2018 / piątek Lubelska Fundacja Rozwoju jest pośrednikiem finansowym projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”, realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. LFR oferuje produkt „Pożyczka na Rozwój Turystyki" W ramach produktu możliwe jest finansowanie przedsięwzięć w branży turystycznej i okołoturystycznej, realizowanych na terenie województwa lubelskiego, przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie województwa lubelskiego. Pożyczka na Rozwój Turystyki to:        kwota pożyczki: od 5.000 zł do 500.000 zł         oprocentowanie: 2,15 % (oprocentowanie stałe)        okres finansowania: do 5 lat z możliwością karencji do 6 miesięcy         prowizja od udzielenia pożyczki: brak Przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem ze wsparcia zapraszamy do: Oddziału Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Puławach, ul. Lubelska 2c, lok.9 lub do kontaktu telefonicznego 605 760 689 lub 609 624 877

Pełna treść wiadomości na: 1129 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    opolski lubelskie

    Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

    Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

    Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola