Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji

Data publikacji: 2018-04-27, Data modyfikacji: 2018-04-28
A A AWydrukDrukuj  
 
27-04-2018 / piątek Burmistrz Opola Lubelskiego ogłasza nabór członków Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z procedurą zawartą w Regulaminie, przyjętym Uchwałą Nr XLIII/309/2018 Rady Miejskiej w Opolu lubelskim z dnia 20 marca 2018 roku w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Opola Lubelskiego. Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Opole Lubelskie na lata 2017-2024 (GPR) oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Burmistrza Opola Lubelskiego w zakresie rewitalizacji. W skład Komitetu Rewitalizacji wejdzie nie więcej niż 30 osób reprezentujących interesariuszy rewitalizacji, tj. przedstawicieli mieszkańców gminy (w tym obszaru rewitalizacji), organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych gminy oraz innych grup społecznych. Otwarty nabór kandydatów na członków Komitetu Rewitalizacji będzie trwał od dnia 07 maja 2018 roku do 07 czerwca 2018 roku włącznie. Zgłoszenia kandydatów na członka Komitetu Rewitalizacji należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie Deklaracji. 1)      drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: rewitalizacja@opolelubelskie.pl, w tytule e-maila wpisując: „Nabór na członków Komitetu Rewitalizacji”;2)      drogą korespondencyjną na adres Gmina Opole Lubelskie ul. Lubelska 4, 24-300 Opole Lubelskie z dopiskiem: „Nabór na członków Komitetu Rewitalizacji”.3)      bezpośrednio do pok. nr 205 w budynku Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim w godzinach pracy Urzędu. Deklaracja niepodpisana czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na wzorze Deklaracji lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Organem właściwym do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur jest Burmistrz Opola Lubelskie. Wybrani kandydaci zostaną powołani na członków Komitetu Rewitalizacji zarządzeniem Burmistrza Opola Lubelskiego zgodnie z limitami osobowymi określonymi w Regulaminie. Informacje zamieszczone są na stronie www.opolelubelskie.pl oraz www.odnawiamy.opolelubelskie.pl oraz na stronie BIP Gminy Opole Lubelskie.     Do pobrania: ZałącznikWielkość Deklaracja16.24 KB Uchwała w sprawie określenia zasad wyznaczania składu komitetu2.39 MB Uchwała w sprawie wyznaczenia obszaru rewitalizacji i zdegradowanego475.98 KB Ogłoszenie236.34 KB

Pełna treść wiadomości na: 1012 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola