Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat LODR w Końskowoli

Data publikacji: 2018-06-01, Data modyfikacji: 2018-06-01
A A AWydrukDrukuj  
 
01-06-2018 / piątek Szanowni rolnicyInformuję, iż siedziba Powiatowego Zespołu Doradztwa Roliczego w Opolu Lubelskim mieści się obecnie przy ul. Długiej 104 w Opolu Lubelskim (budynek naprzeciw siedziby Państwowej Straży Pożarnej).Szczegółowe dane teleadresowe dotyczące Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Opolu Lubelskim znajdziecie Panstwo na stronie internetowej Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli www.lodr.konskowola.pl w zakładce Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego.Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Sławomir PlisDyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczegow Końskowoli

Pełna treść wiadomości na: 1042 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola