Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolektory słoneczne - informacja dla beneficjentów

Data publikacji: 2018-04-23, Data modyfikacji: 2018-04-23
A A AWydrukDrukuj  
 
23-04-2018 / poniedziałek Gmina Opole Lubelskie informuje, że w czerwcu 2018 roku Burmistrz Opola Lubelskiego podpisze umowę na dofinansowanie projektu „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie-etap I” dotyczącego instalacji kolektorów słonecznych oraz pieców na biomasę. W związku z tym wszyscy beneficjenci projektu którzy złożyli deklarację udziału w projekcie zostaną o tym fakcie poinformowani telefonicznie przez pracowników gminy wraz z przekazaniem dalszych instrukcji. Jeśli kontakt telefoniczny będzie niemożliwy, do beneficjenta zostanie skierowane stosowne pismo na adres wskazany w deklaracji przystąpienia do projektu. Jednocześnie informujemy, że aktualnie na rynku działa wiele firm werbujących mieszkańców do udziału w podobnych projektach, jednak na zupełnie innych, mniej korzystnych zasadach. Dlatego ostrzegamy beneficjentów gminnego projektu przez zaciąganiem zobowiązań wobec innych podmiotów. Urzędnicy przekazujący wiadomości zawsze przedstawiają się i informują, że są pracownikami gminy.   Grupowe spotkania informacyjne dla beneficjentów projektu zostaną zorganizowane po przeprowadzeniu przetargu i wyłonieniu wykonawcy zadania, wczesną jesienią 2018 roku.   Informacja tel.: 603 034 890

Pełna treść wiadomości na: 1003 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola