Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kalendarze dla mieszkańców

Data publikacji: 2018-12-27, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
27-12-2018 / czwartek Za kilka dni  rozpocznie się Nowy 2019 Rok. Z tej okazji składamy wszystkim mieszkańcom gminy najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Aby ten Nowy Rok przyniósł Państwu wiele radości, sukcesów i spełnienie wszystkich marzeń.Mamy również, z tej okazji, do rozdania naszym mieszkańców aż 210 urzędowych trójdzielnych kalendarzy. Głównym motywem tegorocznego kalendarza jest obraz Michała Smółki „Plac w Opolu” przedstawiający przedwojenny targ na Starym Rynku.Kalendarze będą dostępne w Punkcie Obsługi Klienta na parterze Urzędu Miejskiego od 2 do 4 stycznia (kazdego dnia bedzie ich 70 zst.) w godzinach 8.00 – 15.15 lub do ich wyczerpania.Prosimy w tym miejscu, aby każda osoba wzięła tylko jeden egzemplarz kalendarza.  Kalendarze są bezpłatne.

Pełna treść wiadomości na: 1221 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola