Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I sesja Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-11-15, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
15-11-2018 / czwartek Na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2018 r. poz. 994, 1000, 1349 i 1432) - z w o ł u j ę  na dzień 22 listopada 2018 r. na godz. 9.00 I sesję Rady Miejskiej w Opolu Lubelskim w związku z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Lublinie III z dnia 9 listopada 2018 r. Obrady odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego (parter) przy ul. Lubelskiej 4.Porządek obrad sesji:1.    Otwarcie sesji.2.    Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze przez przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej. 3.    Ślubowanie nowo wybranych radnych.4.    Wręczenie Burmistrzowi zaświadczenia o wyborze przez przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej.5.    Ślubowanie Burmistrza.6.    Uchwalenie dalszego porządku obrad, w tym:     1)    Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej.     2)    Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Miejskiej prowadzenia sesji.     3)    Wybór Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej.     4)    Sprawy różne i wolne wnioski.     5)    Zamknięcie obrad sesji. Komisarz Wyborczyw Lublinie III/-/Piotr Tadeusz Łaguna

Pełna treść wiadomości na: 1185 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola