Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego pozytywnie zaopiniował 11 z 16 zgłoszonych przez mieszkańców Opola Lubelskiego projektów.  W głosowaniu natomiast wezmą udział następujące projekty:1.    Wyposażenie przedszkola przy Szkole Podstawowej Nr 1 w nowoczesne pomoce dydaktyczne- zakup zestawu multimedialnego.2.    Budowa placu zabaw/ wybiegu dla psów przy ul. Lubelskiej w Opolu lubelskim.3.    Zakątek rekreacyjny przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Opolu Lubelskim ul. Szkolna 5.4.    Magiczny dywan w Szkole Podstawowej Nr 1 w Opolu Lubelskim.5.    Doposażenie placu zabaw i wykonanie siłowni na powietrzu na osiedlu Nr 1 „Błonie”.6.    AKTYWNY MALUCH- doposażenie placu zabaw na terenie Żłobka Miejskiego w Opolu Lubelskim.7.    Przebudowa budynku szatni przy ulicy Kolejowej w Opolu Lubelskim.8.    Wykonanie zadaszenia przed wejściem do lokalu „Nasz Złoty Zakątek” w Opolu Lub. przy ul. Stary Rynek 44. Zakup zestawu multimedialnego na potrzeby Złotego Zakątka.9.    Wykonanie monitoringu – osiedle Błonie, plac zabaw dla dzieci.10.    Rozbudowa boisk „ORLIK 2012”.11.    Modernizacja Osiedla róg ul. Puławska - Lubelska w zakresie - dodatkowe parkingi, latarnia LED, tablica informacyjna, stojaki rowerowe.  Głosowanie na zgłoszone projekty będzie miało miejsce od 15 do 26 października 2018 roku. Głosy można oddawać w dni robocze w trzech wyznaczonych instytucjach w godzinach ich pracy. Są to:- Urząd Miejski - Biuro Obsługi Klienta, na parterze budynku ul. Lubelska 4- Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna - ul. Stary Rynek 42- Opolskie Centrum Kultury - ul. Lubelska 30Zgodnie z Regulaminem w głosowaniu może wziąć udział mieszkaniec gminy Opole Lubelskie, który ukończył 16 rok życia . Głosujący mogą dokonać wyboru 1 projektu inwestycyjnego. Karty dostępne są w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Klienta, w sekretariacie OCK , w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej.Poniższe projekty niestety nie zostały zakwalifikowane do głosowania ze względu na niespełnienie kryteriów formalnych Budżetu Obywatelskiego tj.1.    Opole przyjazne cyklistom. Zamontowanie dwóch stacji obsługi rowerów na terenie Opola Lubelskiego.2.    „Instalacja koszy na psie odchody z dystrybutorami worków na terenie miasta Opole Lubelskie.3.    Kolumbarium- zbiorowy grobowiec na cmentarzu komunalnym w Opolu Lubelskim z niszami na urny z prochami (postać ściany).4.    Zakup i montaż zjeżdżalni wodnej przy kąpielisku miejskim w Opolu Lubelskim, ul. Rybacka 4.5.    Wprowadzenie zmian lokalizacji infrastruktury osiedla ul. Puławska. Data wydarzenia: 15 Październik 2018 (Całodzienne) do 26 Październik 2018 (Całodzienne)

Pełna treść wiadomości na: 1133 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola