Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Finał akcji - "Podziel się grosikiem" dla chorego Bartosza

Data publikacji: 2018-04-27, Data modyfikacji: 2018-04-28
A A AWydrukDrukuj  
 
27-04-2018 / piątek 5 maja 2018 o godz. 16.00 w Opolskim Centrum Kultury odbędzie się finał akcji "Podziel się grosikiem". Celem akcji jest pomoc w leczeniu pięcioletniego chłopca - Bartosza. Akcja charytatywna jest efektem zaangażowania wielu osób dobrej woli, których nie brakuje wśród lokalnej społeczności. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej akcji, ponieważ poznaliśmy osobiście tatę Bartosza - Karola, który przez pewien okres czasu współtworzył społecznie nasze Radio Progres jako autor audycji "W oparach absurdu".Rodzice od kilku lat walczą o zdrowie chłopca. Niedawno, po otrzymaniu zgody Komisji Etyki Lekarskiej na eksperymentalną metodę leczenia autyzmu dziecięcego, pojawiła się szansa na podjęcie walki z chorobą.Z racji tego, iż metoda ta jest w fazie eksperymentalnej, to rodzice ponoszą całkowity koszt leczenia, który już został oszacowany na kwotę 40.500zł. Dla Bartosza uzbieranie tej kwoty jest to realną szansą na wyzdrowienie, ponieważ jest to obecnie najskuteczniejsza metoda walki z autyzmem.Bardzo gorąco zachęcamy do wsparcia leczenia pięciolatka, podczas trwania akcji "Podziel się grosikiem", której głównym organizatorem jest Rada Seniorów w Opolu Lubelskim, a także poprzez Fundację Dzieciom - Program "Zdążyć z pomocą". Profil facebookowy "Bartek kontra autyzm"https://www.facebook.com/Bartek.kontra.autyzm/

Pełna treść wiadomości na: 1011 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola