Belka
Wtorek, 16 Lipca 2019   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Biznes Lubelskie" w Opolu Lub. 18 kwietnia

Data publikacji: 2018-04-09, Data modyfikacji: 2018-04-10
A A AWydrukDrukuj  
 
09-04-2018 / poniedziałek W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego - Sławomira Sosnowskiego zapraszamy do udziału w wyjątkowm spodkaniu z cyklu „BIZNES LUBELSKIE”, które odbędzie się w OPOLU LUBELSKIM już 18 kwietnai br. w Restauracji Cukrownia w godzinach 15:00-19:30. Spotkanie przewidziano dla wybranej kadry kierowniczej najlepszych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z powiatu opolskiego - czyli także dla Państwa Firmy. Podczas tego wydarzenia renomowani prelegenci z wiodących kancelarii prawnych prezentować będą m.in. najbardziej istotne zmiany w przepisach dotyczących firm w 2018 roku. Gościem specjalnym spotkania będzie wielokrotny medalista i reprezentant Polski, ROBERT KORZENIOWSKI, który opowie o tym, jak motywację sportową przełożyć na sukcesy w biznesie. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją m. in. do spotkania innych menedżerów z czołowych firm z powiatu opolskiego oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie prosimy o zarezerwowanie sobie daty wydarzenia i zapraszamy do udziału w spotkaniu. Zgłoszenie przedstawicieli firm prosimy kierować na adres coi@opolelubelskie.pl lub telefonicznie 81 475 51 11.Organizatorzy konferencji "Biznes Lubelskie",Cumulus PR Sp. z o.o., Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Pełna treść wiadomości na: 990 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola