Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bez Klawiszy - T.Love - To Wychowanie Beatbox Cover

 
Grupa więźniów wzięła udział w projekcie, którego celem było stworzenie zespołu beatboxowego. Podczas warsztatów z muzykiem - Hubertem "Jahdeckiem" Pyrgiesem - nauczyli się imitowania dźwięków bez instrumentów i stworzyli krótki repertuar. Efekt pracy nagrano "na setkę" czyli w formie występu na żywo. Na gitarze elektrycznej i gitarze basowej zagrał Łukasz Pruchniak - wychowawca ds. kulturalno-oświatowych w ZK Opole Lubelskie. Wszyscy osadzeni zgodzili się na publikację wizerunku zastrzegając, że chcą w ten sposób pomóc potrzebującym. Oni dali z siebie wszystko. Teraz zbierają pieniądze na operację serca dla małej Zosi. Wejdź na bezklawiszy.org i pomóż! prowadzenie warsztatów: Hubert Jahdeck Pyrgies gitara basowa i gitara elektryczna: Łukasz Pruchniak zdjęcia: Maciej Rukasz montaż: Piotr Mleko Miłkowski Nagranie, mix, mastering: Michał Dyrka (Audioworks.pl) Koordynator projektu: Anna Frooza Stępień Projekt finansowany przez Centrum Kultury w Lublinie i Festiwal Konfrontacje Teatralne przy współpracy Służby Więziennej.

 


Centrum Kultury w Lublinie
 
Data pliku video: 2015-10-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola