Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

16 projektów budźetu obywatelskiego

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
03-10-2018 / środa 28 września minął termin składania formularzy zgłoszenia projektów inwestycyjnych do budżetu obywatelskiego na 2019 rok. W tym roku została zwiększona kwota do rozdysponowania do 120.000 tys. zł. Wpłynęło 16 projektów inwestycyjnych na łączną kwotę 328.525,10 zł. Złożone projekty: Wprowadzenie zmian lokalizacji infrastruktury osiedla ul. Puławska. Wyposażenie przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 1 w nowoczesne pomoce dydaktyczne- zakup zestawu multimedialnego. Budowa miejsc parkingowych przy ul. Puławska blok Nr 8- ilość 3. Ustawienie latarni typu LED przy ul. Lubelskiej blok Nr 12. Montaż tablicy informacyjnej przy wyjeździe z osiedla ul. Lubelska bl 33. Budowa placu zabaw/ wybiegu dla psów przy ul. Lubelskiej w Opolu lubelskim. Opole przyjazne cyklistom zamontowane dwóch stacji obsługi rowerów na terenie Opola Lubelskiego. Zakątek rekreacyjny przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Opolu Lubelskim ul. Szkolna 5. Magiczny dywan w Szkole Podstawowej Nr 1 w Opolu Lubelskim. Doposażenie placu zabaw i wykonanie siłowni na powietrzu na osiedlu Nr 1 „Błonie”. Instalacja koszy na psie odchody z dystrybutorami worków na terenie miasta Opole Lubelskie 10. Doposażenie kompleksu boisk „ ORLIK 2012” w dwie wiaty stadionowe (ławki dla zawodników rezerwowych) oraz placu przed szkołą w siedem ławek parkowo-miejskich( stal nierdzewna, drewno+ montaż).11. Poprawa wizerunku Osiedla Błonie tj.: ogrodzenie i wykonanie chodnika do placu zabaw dla dzieci, doposażenie ulic osiedla w nowoczesne gazony kwiatowe.12. Kolumbarium- zbiorowy grobowiec na cmentarzu komunalnym w Opolu Lubelskim z niszami na urny z prochami (postać ściany)13. AKTYWNY MALUCH- doposażenie placu zabaw na terenie Żłobka Miejskiego w Opolu Lubelskim.14. Wykonanie zadaszenia przed wejściem do lokalu „ Nasz Złoty Zakątek” w Opolu przy ul. Stary Rynek 44. Wydanie pozycji książkowej- wiersze amatorów poetów. Utworzenie tekstu z płyt: wiersze i wywiady mieszkańców Opola.15. Zakup i montaż zjeżdżalni wodnej przy kąpielisku miejskim w Opolu Lubelskim, ul. Rybacka 416. Przebudowa budynku szatni przy ulicy Kolejowej w Opolu Lubelskim.

Pełna treść wiadomości na: 1130 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola