Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

100 lat Pani HELENY PIETROŃ z Wandalina

Data publikacji: 2018-04-13, Data modyfikacji: 2018-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 
13-04-2018 / piątek W dniu wczorajszym swój wielki jubileusz 100 lecia narodzin obchodziła Pani Helena Piertoń z Wandalina. Z tej okazji szanowną Jubilatkę odziwiedził Dariusz Wróbel Burmistrz Opola Lubelskiego, któremu towrzyszyła pani Beata Rola-Adamczyka insp. ds obsługi Rady Miejskiej. Obecna była również przedstawicielka opolskiego KRUS. Burmistrz złożył Jubilatce życzenia oraz odczytał listy gratulacyjne w imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego i swoim.Podczas spotkania Pani Helena otrzymała mnóstwo kwiatów i upomionków. Był również czas na wspomnienia - te radosne a niekiedy tragiczne, z długich lat swojego życia, które od urodzenia do chwili obecnej spędzia w Wandaliie. Życzymy Pani Helenie dalszych długich lat życia w dobrym zdrowiu wśród kochającej ją rodziny i bliskich.

Pełna treść wiadomości na: 995 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  opolski lubelskie

  Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

  Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

  Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola