Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Sobota, 12 Kwietnia 2025   imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Dzień babci i dziadka w OCK

Data publikacji: 2019-01-24, Data modyfikacji: 2019-01-24
A A AWydrukDrukuj  
 
24-01-2019 / czwartek W Opolskim Centrum Kultury 23 stycznia odbył się niezwykły koncert, dla niezwykłej publiczności, którą tworzyli bez wątpienia najważniejsze osoby w życiu każdego z nas czyli Babcia i Dziadek. Na scenie zaprezentowali się artyści na co dzień uczęszczający na zajęcia muzyczne do instruktorek Eweliny Oroń oraz Agnieszki Łakomej w OCK. Tematem przewodnim były kolędy w różnych wykonaniach: śpiewane i grane na różnych instrumentach przez: Oliwier Janoszczyk, Julia Sochalska, Oliwia Piskorek, Kamila Nowomiejska, Karolina Kosmowska, Gabriel Król, Aleksandra Zarębska, Tymoteusz Król, Julia Pyć, Weronika Król, Wojciech Grabek, Ania Niewęgłowska-Rocha, Patrycja Adamczyk ,Jacek Dacka, Karolina Strawa, Agnieszka Kłak, Marlena Duda, Antoni Śliwa, Julia Wrona, Michał Kałdonek, Daria Karaś, Kacper Skóra, Dziecięcy Zespół Wokalny, Młodzieżowy Zespół Wokalny. Ze sceny popłynęły również życzenia dużo zdrowia i pogody ducha na co dzień od Waldemara Gogoła Zastępcy Burmistrza Opola Lubelskiego. Miłego wieczoru i dalszego świętowania „Dnia Babci i Dziadka” życzył Dyrektor OCK Łukasz Król.

Pełna treść wiadomości na: 1261 at opolelubelskie.pl
UM Opole Lubelskie, Źródło artykułu: opolelubelskie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    opolski lubelskie

    Powiat opolski - powiat w Lubelszczyźnie mający siedzibę w Opolu Lubelskim. Zaliczamy do niego gminy: Opole Lubelskie, Poniatowa, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Wilków.

    Powiat cechuje się typowo rolniczym charakterem. Jego gospodarka opiera się na przemyśle związanym z przetwarzaniem tego, co urodzi ziemia, czyli owoców, warzyw i chmielu.

    Oko cieszy środowisko naturalne. Wąwozy dochodzące do kilku kilometrów długości i sięgające nawet 25 metrów wgłąb terenu, spotkamy we Wrzelowieckim Parku Krajobrazowym. To nie wszystko, park posiada bowiem urozmaiconą rzeźbę terenu. Napotkamy w nim wydmy, wypełnione torfem niecki, a także będziemy mieli okazję przyjrzeć się rzadkim gatunkom roślin. W drugim z parków – Kazimierskim Parku Krajobrazowym natkniemy się na jedną z atrakcji, których niewiele w naszym kraju. Mowa o utworzonej w 1992 roku Strefie Ochrony Źródliskowej Rzeki Jaworzanki.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola